BÖCEKLER HAKKINDA

  Alman Hamam Böceği

  Amerikan Hamam Böceği

  Oryantal Hamam Böceği

  Karınca

  Kara Sinek

  Sivri Sinek

  Tatarcık

  Tahtakurusu

  Kene

  Arı

  Çiyan

  Örümcek

  Akrep

  Akar,Mite

  Güve

  Kulağa Kaçan

  Tespih Böceği

  Gümüş Balıkçığı

  Kırkayak

  Salyangoz

  Bit

  Pire

  Ağaç Kurdu

  Ev Faresi

  Lağım Faresi

  Çatı Faresi

 

Böcek , Fare, Akrep, Pire, Tahtakurusu, İlaçlama Hizmetleri...İnsektisid, Rodentisid Satışı...Fare Yem İstasyonu Satışı...Fare Kovucular...Elektronik Sinek Öldürücüler...Jel Yöntemi...Sprey Yöntemi...İlaçlama Ekipmanları Satışı......

BİOTEM  HİZMETTE BİR NUMARA

  

Her Türlü Çaba Doğal Yaşamın Devamı için

Türkiyede üretilen tarım ürünlerinin %40,ı kuşlar böcekler ve diğer zararlılar tarafından yok edilmekte evlerimize iş yerlerimize ve SAĞLIĞIMIZA zarar vermektedir sorunlardan kurtulmak istiyorsanız sağlıklı profesyonel

mücadele ve kesin çözümler için bizi arayınız.

 

Yaptığımız İlaçlama Uygulamaları Garatimiz Kapsamındadır,İlk Uygulamadan 21 Gün sonra haşere veya kemirgen aktivitesi görüldüğü taktirde şirketimiz tarafından ücretsiz ilaçlama ve kontrol yapılacaktır.  

 
 • Sağlığınız İçin Sağlıklı Çözüm


 •  

  HAŞERE İLE MÜCADELE YÖNTEMLERİ

  GENEL PEST KONTROL YÖNTEMLERİ;

  BİYOLOJİK MÜCADELE
  :
  Su birikintilerine sineklerin, üreme yeteneğini bozan formülasyonlar kullanılarak tedbirler alınır. Üremesi engellenir.

  FİZİKSEL MÜCADELE:
  Uçan, yürüyen haşereler ve kemirgen girişini ve üremesini engellemek için; Bina deliklerinin kapatılması, kapı altlarına esik, su birikintilerinin yok edilmesi, pencerelere tel kafes, istasyon kurulması, kovuculardan yararlanma, çöplerin kaldırılması, su ve gıda maddelerinin muhafaza altına alınması, kapı pervazı, duvar fayans gibi yerlerdeki çatlakların kapatılması, önlemlerin en kalıcı ve önemli bir kısmini teşkil eder.

  KİMYASAL MÜCADELE (İLAÇLAMA):
  5 şekilde yapılabilir.

  1) ÜREME ALANLARINA HACİMSEL UYGULAMA;
  Özellikle kara sinek ve sivri sineklerin ürediği yere yumurta ve larvalarını (kurtçuk)öldüren larvisit etkili ilaçlar atarak üremeyi durdurmaktır,en etkili yöntemdir.İlacın cinsine ve vasata göre bunlar 10 gün ile 2 ay kadar üremeyi durdurur. Çöplükler,gübrelikler ve su birikintilerinde,fosseptik ve kanalizasyonlarda çok basarili şekilde yaz mevsimi boyunca periyodik olarak uygulanır.

  2) Haşerenin Üreme Ve Barınma alanlarına Yapılan kalıcı Etkili Ensektisid Uygulama:
  Pülverizatörle spreyleme seklinde satıhlara kalıcı etkisi 1-2 ay devam eden ilaçlar metrekareye belli dozda düşecek şekilde atılır. Ancak 15-20 gün süre ile ıslak bezle silinmemesi gerekir. İLAÇLAMA esnasında canlı böcekler ölecektir. Ölürken bıraktıkları ve önceden bıraktıkları yumurtalardan zaman içinde çıkan yavrular ilaçla temas ederek tamamı yok olur. Dikkatli ve dozunda atmak gerekir. Sık sık ve bilinçsiz yapılan uygulama zamanla bağışıklık geliştirir ve ilaç etki etmez.

  Yanlış Doz - Yanlış Uygulama Basarisizlik Nedenidir.

  3) Hacimsel Mücadele:
  Uçan haşerelerin yoğunluğunu düşürmek için açık saha uygulamasıdır. Belirli saat ve hava şartlarında iki ayrı şekilde uygulanır.

  a)
  Ulv (Soğuk Sisleme): Motorlu makinelerle kalıcı veya ani etkili havada buharlasan ilaçları su ile seyreltilerek uygulama işlemidir. açık alanlarda, geniş malzeme dolu alanlarda uygulanır.

  b)
  Termal Fog (Sıcak Sisleme): Motorlu makinelerle bu sistem için üretilmiş ani etkili ilaç, mazotla karıştırarak sıcak duman içinde ilacın belli sürede havada asili kalarak uçan haşerenin yoğunluğunu azaltmada kullanılıyordu.Ancak mazotlu uygulama WHO (Dünya sağlık Teşkilatı) tarafından yasaklandı. Biz uygulamayı mazot yerine WHO’nun onayladığı mikrokapsülasyonlu ilaçlarla yapıyoruz.

  4) Jel:
  Jel’in özel tabancayla hamam böceği mücadelesinde kullanılmasıdır. Kimyasal etkisi ve hiçbir riski yoktur. kalıcı etkisi uzun ve kesin netice verir.(Bkz Res.)

  5) Kemirgen Mücadelesinde Yemler:
  Bu amaçla kullanılan yemlere Rodentisit denir.Bunlar mum blok,palet taneli ve macun halindeki yemlerdir.Ayrıca sürekli ve %100 basari getiren istasyon sistemi vardır.Bu sistem en doğru yoldur.

  HER SEMTE 24 SAAT SERVİSİMİZ VARDIR

  Uygun Fiat ve Eksiksiz Hizmet Anlayışımızla Hizmetinizdeyiz.

   

  Biotem ilaçlama ve temizlik hizmetleri olarak önleminizi şimdiden almanızı tavsiye ederiz

  Tel: (0216) 611 12 44-Telefaks: (0216) 611 12 23

  GSM: 0538 416 51 75

   

                                                Tüm Hakları Biotem Firmasına Aittir | Site Tasarım Hekimabi  Copyright ©2006