BÖCEKLER HAKKINDA

  Alman Hamam Böceği

  Amerikan Hamam Böceği

  Oryantal Hamam Böceği

  Karınca

  Kara Sinek

  Sivri Sinek

  Tatarcık

  Tahtakurusu

  Kene

  Arı

  Çiyan

  Örümcek

  Akrep

  Akar,Mite

  Güve

  Kulağa Kaçan

  Tespih Böceği

  Gümüş Balıkçığı

  Kırkayak

  Salyangoz

  Bit

  Pire

  Ağaç Kurdu

  Ev Faresi

  Lağım Faresi

  Çatı Faresi

 

Böcek , Fare, Akrep, Pire, Tahtakurusu, İlaçlama Hizmetleri...İnsektisid, Rodentisid Satışı...Fare Yem İstasyonu Satışı...Fare Kovucular...Elektronik Sinek Öldürücüler...Jel Yöntemi...Sprey Yöntemi...İlaçlama Ekipmanları Satışı......

Biotem Hizmette Bir numara

   

Modern teknoloji sayesinde,ilaçlama hizmetleri artık sorun ve kabus olmaktan kurtulmuştur.

Kullanılan pestisitler,insektisitler(İlaçlar) düşük Toksisite oranlarıyla insan sağlığını tehdit etmemektedir.
Uygulama sırasında güçlük yaşamazsınız.Renksik ,Kokusuz,ve Leke Yapmayan,Böcekleri yuvasından çıkartan, ani öldüren,Kalıcılık oranı yüksek,Toksitisesi düşük,(insanlara zarar vermeyen oranda),insan sağlığını tehdit etmeyen,Her yere uygulanabilir,Dünya Sağlık örgütü ve Sağlık Bakanlığımızın onay verdiği ilaçları(İnsektisit'leri) Kullanmaktayız.Uygulama esnasında ilaçlanan mekanı terketmeniz gerekmez.ilaçlama öncesi ve sonrası hiç bir önlem veya uygulama yapılması istenmez.Uygulanan ilaçlar,Ev eşyalarınıza,Giysilerinize,Depolanmış gıdalarınıza ve Evcil hayvanlarınıza hiç bir zarar vermez.Kullanılan ilaçlar Yürüyen ve Uçan tüm Haşerelere ve Kemirgenlere(Fare,sıçan,tarlafaresi),Kısaca Tüm Vektörlere(Zararlılara) Ani ve Kesin etkilidir.Halk Sağlığı ilaçları AR-GE çalışmaları ile bilim adamları tarafından uzun yıllar süren deneyler sonrasında, güvenirliliği kanıtlandıktan ve onaylandıktan sonra piyasaya uygulama için sunulmaktadır.Uygulamalarda gelişmiş makineler kullanılmaktadır.
Servis saatimizi size göre ayarlayacağımızdan, normal günlük yaşantınız kesintiye uğramayacaktır.

                             SORULARINIZ VE CEVAPLARI

 

  Soru.Düzenli servisim sırasında evden ayrılmam gerekiyormu?

 Cevap. Hayır, düzenli servisiniz sırasında evden ayrılmanız gerekmiyor. Böcek ve kemirgenlere karşı yapılan tüm haşere kontrol prosedürleri sırasında evinizde kalabilirsiniz.Evinizi boşaltmanız, yalnızca doktorunuz özellikle duyarlı olduğunuz için bunu tavsiye ettiği zamanlarda ya da pireler, halı böcekleri, keneler veya yüzey alanında - özellikle halılarda geniş alanlara işlem yapılmasını gerektiren diğer haşereler için - servis yaptığımız zamanlarda gereklidir. Böyle bir uygulama yapılacağı zaman size önceden bunu bildireceğiz, böylece siz de programınızı ona göre ayarlayabileceksiniz. Uygulama yapılan alan kurur kurumaz hemen evinize geri dönebileceksiniz.

Soru. Programlanmış servis zamanında hazır olamadığım takdirde   ne olacak?

Cevap. Yalnızca, size uygun olan başka bir servis tarihi ayarlamak üzere size hizmet verecek BİOTEM ilaçlamayı arayınız. Ayrıca belirtmek isteriz ki, programınızı değiştirmek zorunda kaldığınızda bunu bize mümkün olan en kısa zamanda bildirmeniz bizi memnun edecektir.

Soru. Her bir servis çağırdığımda bir çeşit rapor alacak mıyım?

Cevap. Evet. Alacağınız her bir servis sonrasında, Servis Sorumlusu tarafından uygulama yapılan alanları, kullanılan kimyasal ve ekipmanların ad ve miktarlarına ilişkin ayrıntıları veren, Servis Sorumlunuz ve Sizin ortak imzanızı taşıyan bir Servis Raporu alacaksınız. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olduğu takdirde, lütfen çekinmeden Servis Sorumlunuza sorunuz veya hizmet aldığınız BİOTEM ofisinizi arayınız. Size bilgi vermekten memnuniyet duyacağız.

Soru. Uygulama sonrasında koku olacak mı?

Cevap. Evinizde kullandığımız insektisitlerin (böcek ilacı) büyük çoğunluğu, "kokusuz" veya "az kokulu" olarak sınıflandırılmışlardır. Bununla birlikte, asla hiçbir koku almayacaksınız demeye tereddüt ederiz çünkü, koku alma duyarlılığı kişiden kişiye değişir. Kokular hissedilebilir olduklarında, buna formüllerindeki eriyiklerin veya taşıyıcıların buharlaşması neden olmakta ve genellikle, bu koku uygulamadan çok kısa süre sonra dağılmaktadır. Açık bir pencere gibi, az miktarda bir havalandırma bu dağılma sürecini hızlandırmaya yardımcı olacaktır.

Soru. Uygulamadan sonra haşereleri görecek miyim?

Cevap. Muhtemelen çok kısa bir süre için. Bunun nedeni; her bir haşerenin, etkilenmesi için önce yeterli miktarda insektisit kalıntısını gerek deri gerekse de ağız yoluyla tüketmesi gereğidir. Bu tüketim süreci birkaç saat geçmesini gerektirir. Aslında, işlemden hemen sonra, daha çok haşere görebilirsiniz, çünkü insektisite maruz kalan haşerelerin sinir sistemleri etkilendiği için insektisit kalıntısından uzaklaşıyor olacaklardır. Bununla birlikte birkaç uygulama sonrasında haşere yoğunluğunda,belirgin ve tatminkar bir azalma olması gerekmektedir.

Soru. sözleşmeli bakım içinde Haşere problemlerim devam ederse ne olacak?

Cevap. Eğer düzenli Sözleşmeli uygulamalarımız arasında bazen haşere görürseniz, şunu hatırınızda tutunuz ki; uygulanan insektisitin kalıntı ile ilgili etkisi, haşerelerin bir istila oluşturmasına engel olacaktır. Bu 1 Hafta gibi belli bir zamanda olacaktır.Bununla birlikte, uzun sürede eğer ara sıra değil de daha sık haşere görürseniz; lütfen bizi arayınız. Sözleşme kapsamı dahilinde sizden hiç bir ek ücret talep etmeksizin  bir servis tekrarı programlamaktan memnuniyet duyacağız.

Soru. Ev dışına yapılan uygulamalar, bitkilerimi veya ev hayvanlarımı nasıl etkileyecek?

Cevap. Dışarı alanda yapılan çevre uygulamaları, bitkilerinize zarar vermeyecektir. çiçeklikler veya çalılar bundan etkilenmeyecektir. Eğer bahçenizdeki çimlere sıvı uygulama yapılmış ise, sadece bunlar kuruyuncaya kadar evcil hayvanlarınızı uzak tutmanız yeterli olacaktır.

Soru. Kullanılan kimyasallar insan sağlığı veya evcil hayvanların sağlığı için tehlike oluşturuyor mu?

Cevap. Kesinlikle hayır. BİOTEM tarafından kullanılan tüm kimyasallar hem Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO), hem de T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kimyasallardır. Amerika Birleşik Devletleri ve Dünya' nın çeşitli önde gelen laboratuarları tarafından Halk Sağlığını Koruma Programı dahilinde akut anlamda tehlike oluşturmadıkları ve sınıflamada "en az zehirli insektisitler" kategorisinde bulundukları kabul edilmiş kimyasallardır.

Bunlara ek olarak BİOTEM ilaçlamanın "İnsan ve çevre Sağlığı" ile "Etkin Uygulama ve Koruma" prensipleri dahilinde yapılan uygulamalarda, en az miktarda kimyasal ve en az temas alanı ilkeleri uygulanarak, kimyasallar ile temas riski en aza indirgenmiştir.

Soru. Servisimle ilgili bir problem olduğu zaman kimi arayacağım?

Cevap. İsterseniz direkt Servis Sorumlunuzu mobil telefonundan arayarak veya hizmet aldığınız BİOTEM İlaçlamayı arayarak problemin en çabuk ve en etkin çözümüne ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Biotem ilaçlama ve temizlik hizmetleri olarak önleminizi şimdiden almanızı tavsiye ederiz

Tel: (0216) 611 12 44-Telefaks: (0216) 611 12 23

GSM: 0538 416 51 75

 

Soru.Fareler ile Nasıl mücadele edilir?

C.Fare Mücadelesi ile ilgili ürünler Buradadır.Ayrıca Fare mücadelesi için İstanbul içerisinde her semte servis hizmetimiz vardır

 

                                              Tüm Hakları Biotem Firmasına Aittir | Site Tasarım Hekimabi  Copyright ©2006