BÖCEKLER HAKKINDA

  Alman Hamam Böceği

  Amerikan Hamam Böceği

  Oryantal Hamam Böceği

  Karınca

  Kara Sinek

  Sivri Sinek

  Tatarcık

  Tahtakurusu

  Kene

  Arı

  Çiyan

  Örümcek

  Akrep

  Akar,Mite

  Güve

  Kulağa Kaçan

  Tespih Böceği

  Gümüş Balıkçığı

  Kırkayak

  Salyangoz

  Bit

  Pire

  Ağaç Kurdu

  Ev Faresi

  Lağım Faresi

  Çatı Faresi

 

Böcek , Fare, Akrep, Pire, Tahtakurusu, İlaçlama Hizmetleri...İnsektisid, Rodentisid Satışı...Fare Yem İstasyonu Satışı...Fare Kovucular...Elektronik Sinek Öldürücüler...Jel Yöntemi...Sprey Yöntemi...İlaçlama Ekipmanları Satışı......

BİOTEM  HİZMETTE BİR NUMARA

   Her Türlü Çaba Doğal Yaşamın Devamı için

Türkiyede üretilen tarım ürünlerinin

 %40,ı kuşlar böcekler ve diğer zararlılar tarafından yok edilmekte evlerimize iş yerlerimize ve SAĞLIĞIMIZA zarar vermektedir sorunlardan kurtulmak istiyorsanız sağlıklı profesyonel

mücadele ve kesin çözümler için bizi arayınız.

 

Yaptığımız İlaçlama Uygulamaları Garatimiz Kapsamındadır,İlk Uygulamadan 21 Gün sonra haşere veya kemirgen aktivitesi görüldüğü taktirde şirketimiz tarafından ücretsiz ilaçlama ve kontrol yapılacaktır.  

 

YABANCI OT KONTROLÜ

Yabancı otlar çimlerin gelişmesi için gerekli besin maddelerini, nemi ve yağış kullanarak çimlerin yaşamalarını engellemektedir. Çim alan tesis olduktan sonra çıkan geniş yapraklı otları yok etmek için 2-4 D.Amin içerikli yabancı ot ilaçları kullanılmalıdır. Uygulama rüzgarsız havalarda yapılmalı ve alan en az bir gün sulanmamalıdır.

Trifolium repens ( Aküçgül )

Yeşil alanlarda en çok görülen geniş yapraklı yabancı ottur. Yaprakları üçlüdür. Yapraklarının üzerinde açık yeşil hilal şeklinde bant bulunur. Yapraklar tüysüz olup, yaprak sapları uzundur. Beyaz veya pembe renkli çiçekleri vardır. Havanın azotunu fikse ettiği için sararan çimlerin içerisinde öbek öbek yeşil görünerek üniform olmayan görüntü oluşturur. 2.4 Diamin içeren yabancı ot ilaçları ile mücadelesi yapılabilir.

 

Crepis biensis ( iki yıllık hindiba )

Ilıman iklim bölgelerinde görülen iki yıllık bir yabancı ottur. Sarı renkli çiçekleri vardır. Tohum oluşturduktan sonra meyveleri pamuk gibi rüzgarda uçarak yayılırlar. 2.4 Diamin içeren yabancı ot ilaçları ile mücadelesi yapılır.

 

 
 

                                              Tüm Hakları Biotem Firmasına Aittir | Site Tasarım Hekimabi  Copyright ©2006